Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4B.330.CLAD16
FGG.4B.330.CLAD16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4B.330.CLAD16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4B.330.CLAD16
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.4B.330.CLAD16 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5582 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 330
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.594" ~ 0.630" (15.10mm ~ 16.00mm)
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 24POS PIN