Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4B.330.CLAD12Z
FGG.4B.330.CLAD12Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4B.330.CLAD12Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4B.330.CLAD12Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.4B.330.CLAD12Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4023 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 330
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4B Pakiranje Bulk
Druga imena Q11761646 Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 30
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 24POS PIN