Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAJ.M0.9GL.LC39G
PAJ.M0.9GL.LC39G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAJ.M0.9GL.LC39G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAJ.M0.9GL.LC39G
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PAJ.M0.9GL.LC39G Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4204 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M09
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 9 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Trenutna ocena 3A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Gray Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)