Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAJ.M1.0GL.LC39G
PAJ.M1.0GL.LC39G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAJ.M1.0GL.LC39G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAJ.M1.0GL.LC39G
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PAJ.M1.0GL.LC39G Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5574 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M10
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 3A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Gray
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)