Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.0B.304.CLAD56
PHJ.0B.304.CLAD56
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.0B.304.CLAD56 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.0B.304.CLAD56
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHJ.0B.304.CLAD56 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5080 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)