Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.0B.305.CLAD56
PHJ.0B.305.CLAD56
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.0B.305.CLAD56 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.0B.305.CLAD56
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHJ.0B.305.CLAD56 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4359 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 305
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 6.5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome