Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.0B.307.CLAD52Z
PHJ.0B.307.CLAD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.0B.307.CLAD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.0B.307.CLAD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHJ.0B.307.CLAD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5795 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 307
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 0B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 7 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 2.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)