Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.314.CYCD72
PHJ.2B.314.CYCD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.314.CYCD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.314.CYCD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE RCPT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHJ.2B.314.CYCD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE RCPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5187 pcs Podatkovni list PHJ.2B.314.CYCD72 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 314
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 6.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)