Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.310.CLAD99
PHJ.2B.310.CLAD99
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.310.CLAD99 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.310.CLAD99
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHJ.2B.310.CLAD99 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5252 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 310
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 8A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome