Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.307.CLAD72Z
PHJ.2B.307.CLAD72Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.307.CLAD72Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.307.CLAD72Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHJ.2B.307.CLAD72Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5001 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 307
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 7 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 11A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)