Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.304.CYCD82
PHJ.2B.304.CYCD82
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.304.CYCD82 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.304.CYCD82
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela PHJ.2B.304.CYCD82 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6012 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 15A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)