Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.302.CLAD72Z
PHJ.2B.302.CLAD72Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.302.CLAD72Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.302.CLAD72Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHJ.2B.302.CLAD72Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5727 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 2 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 25A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)