Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.303.CYCD82Z
PHJ.2B.303.CYCD82Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.303.CYCD82Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.303.CYCD82Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela PHJ.2B.303.CYCD82Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4987 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 303
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 3 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 17A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome