Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.302.CYCD72
PHJ.2B.302.CYCD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.302.CYCD72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.302.CYCD72
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela PHJ.2B.302.CYCD72 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4905 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 302
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 2 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 25A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)