Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHJ.2B.316.CLAD99
PHJ.2B.316.CLAD99
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHJ.2B.316.CLAD99 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHJ.2B.316.CLAD99
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHJ.2B.316.CLAD99 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5745 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 316
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)