Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SAN.M13.GLA.6R
SAN.M13.GLA.6R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SAN.M13.GLA.6R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SAN.M13.GLA.6R
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela SAN.M13.GLA.6R Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5303 pcs Podatkovni list SP Series Catalog
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
natančen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 4A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray, Red Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP