Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SAN.M13.GLA.7GZ
SAN.M13.GLA.7GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SAN.M13.GLA.7GZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SAN.M13.GLA.7GZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SAN.M13.GLA.7GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5939 pcs Podatkovni list SP Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M13
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 13 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 4A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm)
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:SAN.M13.GLA.6A
  • Proizvajalci:LEMO