Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SAN.M13.GLA.7G
SAN.M13.GLA.7G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SAN.M13.GLA.7G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SAN.M13.GLA.7G
Proizvajalec LEMO
Opis PLUG INLINE
Product parameter
številka dela SAN.M13.GLA.7G Proizvajalec LEMO
Opis PLUG INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5825 pcs Podatkovni list SAN.M13.GLA.7G Datasheet
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
natančen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 4A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm)
Podobni izdelki
  • del #:SAN.M13.GLA.6A
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:4874
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP