Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > 28R0898-100
28R0898-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 28R0898-100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 28R0898-100
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 110 OHM SOLID
(v ameriških dolarjih)
7840 pcs
Product parameter
številka dela 28R0898-100 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 110 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Tip Flat
Serija 28 Ocene -
Zunanja dimenzija 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm) Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.472" (12.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm)
Impedanca @ Pogostost 110 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm) OD 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm) Length 0.472" (12.00mm)