Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > 28R0898-200
28R0898-200
28R0898-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 28R0898-200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 28R0898-200
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 127 OHM SOLID
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1680 pcs5040 pcs
Product parameter
številka dela 28R0898-200 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 127 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Tip Flat
Serija 28 Ocene -
Zunanja dimenzija 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm) Druga imena 240-2161
28R0898200
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material 28 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina 0.630" (16.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranja dimenzija 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm) Impedanca @ Pogostost 127 Ohm @ 100MHz
natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 127 Ohm @ 100MHz ID 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm) OD 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm) Length 0.630" (16.00mm) Oblikovanje Solid