Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > 28R1024-000
28R1024-000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 28R1024-000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 28R1024-000
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 128 OHM SOLID
(v ameriških dolarjih)
5280 pcs
Product parameter
številka dela 28R1024-000 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 128 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija filtri Tip Flat
Serija 28 Ocene -
Zunanja dimenzija 1.024" W x 0.236" H (26.00mm x 6.00mm) Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.807" W x 0.031" H (20.50mm x 0.80mm)
Impedanca @ Pogostost 128 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 128 Ohm @ 100MHz ID 0.807" W x 0.031" H (20.50mm x 0.80mm) OD 1.024" W x 0.236" H (26.00mm x 6.00mm) Length 0.394" (10.00mm)