Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS6045680M-10
TYS6045680M-10
TYS6045680M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS6045680M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS6045680M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs37500 pcs
Product parameter
številka dela TYS6045680M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 290024 pcs Podatkovni list TYS6045680M-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS6045 Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2747-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm) Frekvenca - Samozadostna 6.4MHz
natančen opis 68µH Shielded Inductor 1A 289 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 289 mOhm
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1.2A