Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS80401R0N-10
TYS80401R0N-10
TYS80401R0N-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS80401R0N-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS80401R0N-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 1UH 6.3A 8 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela TYS80401R0N-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 1UH 6.3A 8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 229103 pcs Podatkovni list TYS80401R0N-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS8040 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2753-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) Frekvenca - Samozadostna 89MHz
natančen opis 1µH Shielded Inductor 6.3A 8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 6.3A Tok - nasičenost 9.85A