Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS8040470M-10
TYS8040470M-10
TYS8040470M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS8040470M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS8040470M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 47UH 1.55A 136 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela TYS8040470M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 47UH 1.55A 136 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 206821 pcs Podatkovni list TYS8040470M-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS8040 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2760-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) Frekvenca - Samozadostna 6.4MHz
natančen opis 47µH Shielded Inductor 1.55A 136 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 136 mOhm Max
Trenutna ocena 1.55A Tok - nasičenost 1.75A