Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS8040100M-10
TYS8040100M-10
TYS8040100M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS8040100M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS8040100M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela TYS8040100M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 140927 pcs Podatkovni list TYS8040100M-10 Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS8040 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2749-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 10µH Shielded Inductor 3.3A 29 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max
Trenutna ocena 3.3A Tok - nasičenost 3.6A