Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS80402R2N-10
TYS80402R2N-10
TYS80402R2N-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS80402R2N-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS80402R2N-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 2.2UH 5.15A 12 MOHM
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela TYS80402R2N-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 2.2UH 5.15A 12 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 191457 pcs Podatkovni list TYS80402R2N-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS8040 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2756-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) Frekvenca - Samozadostna 41MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 5.15A 12 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Trenutna ocena 5.15A Tok - nasičenost 7.1A