Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF Shields > 44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593
44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593--44S425
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 4795 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSFSV-2.5X2.75X0.593--44S425 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 4795 pcs Podatkovni list Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Kategorija RF / IF in RFID Širina - na splošno 2.500" (63.50mm)
Prezračevanje Vent Holes in Pattern Tip Shield, 2-Piece
Serija 40-CBS Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 2.750" (69.85mm)
Višina - na splošno 0.593" (15.06mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole