Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF Shields > 44-CBSU-1.5
44-CBSU-1.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 44-CBSU-1.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 44-CBSU-1.5
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSU-1.5"--44S178
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 35824 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela 44-CBSU-1.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSU-1.5"--44S178 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 35824 pcs Podatkovni list Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Kategorija RF / IF in RFID Širina - na splošno 1.500" (38.10mm)
Prezračevanje Vent Holes in Pattern Tip Shield, 2-Piece
Serija 40-CBS Druga imena 44-CBSU-1.5"
44-CBSU-1.5"-ND
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno - Višina - na splošno 0.400" (10.16mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole