Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF Shields > 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45
44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45--44S347-
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 4782 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSFSV-2.75X3.5X0.45--44S347- Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 4782 pcs Podatkovni list Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Kategorija RF / IF in RFID Širina - na splošno 2.750" (69.85mm)
Prezračevanje Vent Holes in Pattern Tip Shield, 2-Piece
Serija 40-CBS Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 3.500" (88.90mm)
Višina - na splošno 0.450" (11.43mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole