LM3670MFX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3670MFX-1.8/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3670MFX-1.8/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LM3670MFX-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110783 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 296-38116-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Trenutni - izhod 350mA