LM3670MFX-1.875/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3670MFX-1.875/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3670MFX-1.875/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3670MFX-1.875/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5922 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.875V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik Yes Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Trenutni - izhod 350mA
Številka osnovnega dela LM3670
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:LM3670MFX-1.8
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23