LM3670MFX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3670MFX-2.5/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3670MFX-2.5/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 2.5V 0.35A SYNC SOT23
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3670MFX-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 2.5V 0.35A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5386 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 2.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Topologija Buck