Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F54T-I/SS
PIC16F54T-I/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F54T-I/SS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F54T-I/SS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B FLASH 20SSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F54T-I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 114632 pcs Podatkovni list PIC16F5xTips N Tricks GuidePIC16F54 Programming Spec
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 25 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12)
Periferne naprave POR, WDT Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Druga imena PIC16F54T-I/SSDKR
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 20-SSOP