Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F57-I/SP
PIC16F57-I/SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F57-I/SP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F57-I/SP
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SDIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F57-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 72 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3KB (2K x 12)
Periferne naprave POR, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena PIC16F57ISP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-SPDIP