Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F57-E/P
PIC16F57-E/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F57-E/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F57-E/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28DIP
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F57-E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-PDIP Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 72 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3KB (2K x 12)
Periferne naprave POR, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-DIP (0.600", 15.24mm) Tip oscilatorja External
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 20
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-PDIP Podatkovni pretvorniki -