PMEG040V050EPDZ
PMEG040V050EPDZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMEG040V050EPDZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMEG040V050EPDZ
Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 5A CFP15
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
številka dela PMEG040V050EPDZ Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 5A CFP15 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 224820 pcs Podatkovni list PMEG040V050EPD
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 520mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V Paket naprave za dobavitelja CFP15
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 13ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-277, 3-PowerDFN Druga imena 1727-7633-2
PMEG040V050EPDZ-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 5A Surface Mount CFP15 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 120µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 5A Capacitance @ Vr, F 395pF @ 1V, 1MHz