PMEG045T050EPDZ
PMEG045T050EPDZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMEG045T050EPDZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMEG045T050EPDZ
Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 163065 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs
Product parameter
številka dela PMEG045T050EPDZ Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 163065 pcs Podatkovni list PMEG045T050EPD
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 465mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V Paket naprave za dobavitelja CFP15
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 24ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-277, 3-PowerDFN Druga imena 1727-7494-2
PMEG045T050EPDZ-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 45V 5A Surface Mount CFP15
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 44µA @ 45V Tok - Povprečni popravek (Io) 5A
Capacitance @ Vr, F 830pF @ 1V, 1MHz