PMEG045T150EPDZ
PMEG045T150EPDZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMEG045T150EPDZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMEG045T150EPDZ
Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs
Product parameter
številka dela PMEG045T150EPDZ Proizvajalec Nexperia
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 138987 pcs Podatkovni list PMEG045T150EPD
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 15A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V Paket naprave za dobavitelja CFP15
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 20ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-277, 3-PowerDFN Druga imena 1727-7568-2
PMEG045T150EPDZ-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 45V 15A Surface Mount CFP15 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 45V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F 800pF @ 10V, 1MHz