Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGG2C102MELB25
LGG2C102MELB25
LGG2C102MELB25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGG2C102MELB25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGG2C102MELB25
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela LGG2C102MELB25 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43103 pcs Podatkovni list LGG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LGG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.2A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.3A @ 50kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 493-8085
LGG2C102MELB25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF