Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > LGG2C102MELZ40
LGG2C102MELZ40
LGG2C102MELZ40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LGG2C102MELZ40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LGG2C102MELZ40
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela LGG2C102MELZ40 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72453 pcs Podatkovni list LGG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategorija kondenzatorji Toleranca 1000µF
Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm) Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGG RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can - Snap-In Pitch - Connector 160V
Paket / primer - Druga imena 493-7065
LGG2C102MELZ40-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 2.1A @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Številka izdelka proizvajalca LGG2C102MELZ40
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) Razširjen opis 1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Aplikacije 2000 Hrs @ 105°C