Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMA1V330MDD1TP
UMA1V330MDD1TP
UMA1V330MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA1V330MDD1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA1V330MDD1TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela UMA1V330MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1194357 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUMA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UMA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 62mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 93mA @ 10kHz