Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMA1V4R7MDD
UMA1V4R7MDD
UMA1V4R7MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA1V4R7MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA1V4R7MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UMA1V4R7MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1566829 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUMA Series
Kategorija kondenzatorji Toleranca 4.7µF
Velikost zemljišča na površini 0.059" (1.50mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMA RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can Pitch - Connector 35V
Paket / primer - Druga imena 493-5965
UMA1V4R7MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kondenzatorjev 18mA @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca UMA1V4R7MDD
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Razširjen opis 4.7µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Aplikacije 2000 Hrs @ 85°C