Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMA1V3R3MDD1TP
UMA1V3R3MDD1TP
UMA1V3R3MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA1V3R3MDD1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA1V3R3MDD1TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela UMA1V3R3MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2135182 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUMA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija UMA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.5mA @ 10kHz