Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUB1V330MCL1GS
UUB1V330MCL1GS
UUB1V330MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUB1V330MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUB1V330MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs65535 pcs
Product parameter
številka dela UUB1V330MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Toleranca 33µF
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUB RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current -
Polarizacija Radial, Can - SMD Pitch - Connector 35V
Paket / primer 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Druga imena 493-6467-2
UUB1V330MCL1GS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število kondenzatorjev 44mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca UUB1V330MCL1GS
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Razširjen opis 33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Aplikacije 1000 Hrs @ 125°C