Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUB2G1R2MNL1GS
UUB2G1R2MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUB2G1R2MNL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUB2G1R2MNL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1.2UF 20% 400V SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela UUB2G1R2MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1.2UF 20% 400V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija - Serija UUB
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD
Zmogljivost 1.2µF Aplikacije General Purpose