Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUB2E4R7MNL1GS
UUB2E4R7MNL1GS
UUB2E4R7MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUB2E4R7MNL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUB2E4R7MNL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela UUB2E4R7MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 250V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UUB
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 59mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 88.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-9966-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 4.7µF