Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUX1C331MNL1GS
UUX1C331MNL1GS
UUX1C331MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUX1C331MNL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUX1C331MNL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela UUX1C331MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Toleranca 330µF
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UUX RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can - SMD Pitch - Connector 16V
Paket / primer 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Druga imena 493-9617-2
UUX1C331MNL1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 441mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks Številka izdelka proizvajalca UUX1C331MNL1GS
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Razširjen opis 330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Aplikacije 2000 Hrs @ 105°C