Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUX1E331MNL1GS
UUX1E331MNL1GS
UUX1E331MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUX1E331MNL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUX1E331MNL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela UUX1E331MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UUX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 372mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 483.6mA @ 10kHz