Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUX1E470MCL6GS
UUX1E470MCL6GS
UUX1E470MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUX1E470MCL6GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUX1E470MCL6GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
(v ameriških dolarjih)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs
9000 pcs22500 pcs45000 pcs90000 pcs
Product parameter
številka dela UUX1E470MCL6GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UUX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 78mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 130.26mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-9623-2
UUX1E470MCL6GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF