191-037-123R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 191-037-123R001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 191-037-123R001 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 191-037-123R001 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 22741 pcs | Podatkovni list | 191-yyy-123RyyyBackshell Reference Guide |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Press-Fit |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Nickel Plated |
| Serija | 191 | Pakiranje | Tray |
| Druga imena | 191-037-123R001-ND 191-37MA 191037123R001 |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 37 |
| Tip montaže | Panel Mount | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | - | Stanovanjski material | Polyester Thermoplastic |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Lastnosti | Grounding Indents, Shielded |
| natančen opis | 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Trenutna ocena | 5A |